Дошка обробна пластикова 20×32 см для кухні (ПП КВВ)

39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 907
+380 (63) 663-26-15
Lifecell (callback)
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробна дошка призначена для розрізання, оброблення продуктів харчування перед їх приготуванням або подачею на стіл. Виконана дошка у вигляді прямокутника, має у верхній частині зручну ручку, за яку дошку можна піднімати або повісити, для економії простору. Виконано виріб із якісної харчової пластмаси, має кілька кольорових варіантів, що дає можливість вибрати підходящий варіант для своєї кухні. Уздовж контуру дошки є невелика канавка, куди збирається рідина, що утворюється під час різання продуктів. Дошка досить тверда, щоб витримувати механічні навантаження і разом з тим досить еластична, щоб не тупився ніж. Дошка добре миється, що дає можливість утримувати її потрібну чистоту.
| Вага | 230 р |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 0,4 см |
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ручка | Немає |
- Ціна: 39 ₴




