Відро пластикове 5 літрів кольорове Ø 23.5 см h=19,5 см (ПРОМСАНТЕХПЛАСТ)

42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3981
+380 (63) 663-26-15
Lifecell (callback)
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро пластикове має досить широку сферу застосування. Пластикові харчові відра виготовляються з безпечної для здоров'я сировини, не вступають у реакцію з харчовими продуктами, не вбирають і не віддають запахи, а отже, харчове відро може використовуватися для короткочасного або тривалого зберігання та транспортування харчових продуктів. Особливо пластикове відро зручне для рідких харчових продуктів.
| Об `єм | 5 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Діаметр верхньої частини | 23.5 см |
| Діаметр нижньої частини | 17.5 см |
| Висота | 19.5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 5 л |
| Мірна шкала | Так |
| Діаметр | 23.5 см |
| Висота | 19.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Промсантехпласт |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 42 ₴




