Кухоль 500 мл мірний (ПолімерАгро)

30,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3922
+380 (63) 663-26-15
Lifecell (callback)
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка мірна з ручкою призначений для переливання необхідної кількості рідини в різні судини, так само змішування в мірній склянці декількох рідин.
Мірна шкала:
- Мілілітри
- Унції
- Склянки (чашки)
| Об `єм | 500 мл |
| Висота | 12 см |
| Діаметр верхньої частини | 10.3 см |
| Диаетр нижней части | 7.5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полимерагро |
| Об`єм | 500 мл |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Висота | 120 |
| Кришка | Немає |
| Призначення | Універсальне |
| Тип ємності | Кружка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Блюдце | немає |
- Ціна: 30,50 ₴




