Кружка для міксера з кришкою та мірною шкалою 2.2 л (Dunya plastik)

120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4288
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
Миска-чаша для змішування з кришкою виготовлена з первинного харчового високоякісного гіпоалергенного поліпропілену Турецького виробництва ТМ DUNY PLASTIK. Дуже міцна до механічних та хімічних впливів, не вбирає та не має запахів. Дуже легко і добре миється. Зручна у використанні, використовується для замісу тіста, крему, фаршу та ін. Завдяки спеціальній формі в ній легше тримати міксер і змішувати навіть невелику кількість. Основа зроблена зі спеціального матеріалу, який запобігає ковзанню, завдяки чому миска стабільно дотримується основи і не вислизає з рук. Можна мити в посудомийній машині. Дана продукція представлена у різних варіаціях кольору. Товар сертифікований міжнародним стандартом якості для контакту з продуктами харчування ISO 9001, абсолютно безпечний при контакті з продуктами харчування. Термін придатності не обмежений.
| Об `єм | 2.2 л |
| Висота | 16 см |
| Діаметр верхньої частини | 17 см |
| Діаметр нижньої частини | 12.5 см |
| Вага | 200 г |
| Довжина ручки | 9 см |
| Ширина ручки | 3 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dunya Plastic |
| Тип ємності | Мірна чаша |
| Призначення | Для рідини і сипучих продуктів |
| Об`єм | 2.2 мл |
| Матеріал | Пластик |
| Вимірна одиниця шкали | Літр |
| Колір | Різні кольори |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Кришка | є |
| Кількість в наборі | 3 |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Діаметр миски | 22 |
| Длина миски | 22 см |
| Ширина миски | 22 см |
| Висота миски | 13 |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | False |
| Зберігання в холодильнику | True |
- Ціна: 120 ₴





