Хлібниця кругла з кришкою (ПП КВВ)

70,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 989
+380 (63) 663-26-15
Lifecell (callback)
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла хлібниця є практичним, зручним пристосуванням для зберігання хліба та інших хлібобулочних виробів. Виконана з якісної харчової пластмаси, не має неприємного запаху, підходить для контакту з харчовими продуктами, добре миється миючими засобами для посуду, що дозволяє містити ємність у належній чистоті. Являє собою поглиблену підставку, куди безпосередньо розташовується хліб, і кришку-ковпак, яка закриває вміст хлібниці, дозволяючи зберігати свіжість продуктів і перешкоджає завітрюванню хліба. Піддон-підставка має кілька колірних рішень, що дозволяє вибрати цікавий варіант для себе, а кришка біла, напівпрозора, оснащена ручкою, що дає можливість зручно знімати ковпак.
| Вага | 225 г |
| Висота | 16 см |
| Дiаметр | 27 см |
| Висота пiдставки | 4 см |
| Висота кришки | 12 см |
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кришки | Накладна |
| Діаметр | 27 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 70,50 ₴







