Піднос пластиковий прямокутний червоний 35*48*3 см (ПП КВВ)

68,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5023-КР
+380 (63) 663-26-15
Lifecell (callback)
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий підно прямокутної форми попередньо призначений для подачі страв, сушіння посуду і тд. Виготовлений із харчового пластику. З боків має зручні ручки.
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 35 см |
| Внутрішня довжина | 43 см |
| Внутрішня ширина | 29.5 см |
| Висота | 3 см |
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 68,50 ₴




