Лоток для яєць пластиковий на 20 яєць 1-й сорт (ЧП КВВ)

68,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 972
+380 (63) 663-26-15
Lifecell (callback)
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для яєць 1 сорт. Виріб виготовлений із високоякісного пластику.
| Вага | 200 г |
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 29 см |
| Довжина у відкритому стані | 36 см |
| Діаметр отворів для яєць | 4,2 см |
| Основні | |
|---|---|
| Застосування | Для яєць |
| Тип | Контейнер/судок |
| Ширина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 180 мм |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 68,50 ₴










