Тріска для копчення 1 кг ВІЛЬХА 6*12 мм (Talan-DV)

69,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4819-ОЛ
+380 (63) 663-26-15
Lifecell (callback)
- +380 (50) 591-69-38Vodafone (callback)
- +380 (96) 568-73-64KiyvStar (callback)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тріска застосовується для копчення м'яса риби ковбасок або овочів, надасть Вашим стравам неповторний аромат та смак. Тріска для копчення проводиться шляхом дроблення стовбура, очищенням тирси від виробничого пилу і подальшим сушінням до необхідної вологості.
| Розмір фракції | 6*12 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DV |
| Країна виробник | Україна |
| Тип деревини | Бук, Вільха |
| Застосування тріски | Для м'яса, Для риби, Для птиці, Для сиру, Для сала, Для настоянок |
| Мінімальна фракція тріски | 6 мм |
| Максимальна фракція тріски | 12 мм |
| Вага | 1 кг |
| Упаковка | Поліетиленовий прозорий мішок |
- Ціна: 69,40 ₴


