Продавець Інтернет-магазин Хозторг Харків - товари для дому, саду та городу оптом розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8048 відгуків
Гуртовий сайт hoztorg.org
вул. Морозова, 6, Харків, Україна
Додати відгук

Бджільництво та піддони для розсади

Бджільництво та піддони для розсади

Бджільництво та піддони для розсади

Здрастуйте, дорогі відвідувачі нашого сайту! Сьогодні нам хотілося б розповісти про те, як один із наших товарів став популярний в українських бджолярів. Як ви, напевно, вже знаєте, Україна є одним з найбільших постачальників меду в усьому світі, поступаючись лише Аргентині та Китаю.

 

 

І дійсно, за статистикою на 2015 рік в нашій країні налічується близько 3 мільйонів бджолосімей, а кількість бджолярів (тільки за офіційною статистикою) перевищує 400 тис. Найбільше цей промисел популярний у Вінницькій, Івано-Франківській, Запорізькій, Миколаївській, Хмельницькій та Житомирській областях. В кожній з цих областей налічується не менше 100 тисяч бджолосімей. Наш мед експортується в більш ніж 22 країни світу, найбільше завозиться в такі країни як: США, Росія, Польща, Австрія і Німеччина. Працюючи на такому високому рівні бджільництво стало справжньою наукою, тому спеціальність пасічника на Україні з 2016 року входить в перелік професій загальнодержавного значення. А ще, у нас навіть є свято – день пасічника, що святкується 19 серпня.

Виробництво меду в Україні вже не просто бізнес, а значна частина культури і нам, у свою чергу, було дуже приємно внести свою скромну лепту допомоги в цій справі. Так як же це сталося? Про все по порядку.

 

 

Все почалося приблизно в травні-початку червня. У нас почали активно скуповувати Піддон для розсади великий (ПП КВВ) і Піддон для розсади великий (Юнипласт). Нам це здалося дивним, тому що для цих товарів ще не сезон, але тоді ми не надали цьому особливого значення. За тим в хід пішли і піддони за менше - лоток для розсади малий (ПП КВВ) і лоток для розсади малий (Юнипласт). Це здалося нам зовсім вже незвичайним, і ми стали цікавитися у покупців для яких цілей вони беруть наші піддони. Ми вже знали, що цей товар – штука універсальна і може використовуватися не за призначенням. Наприклад, коли у нас їх купували як підставки під інструменти або ємності для технічних рідин, але на цей раз ситуація була іншою: на наш подив, їх брали як ємності для цукрового сиропу, який використовується в доказах. І як тільки нам довелося закуповувати додаткові партії товарів у виробників ми зрозуміли на скільки цей товар затребуваний.

 

 

Далі ж нам було цікаво звідки пасічники дізналися про наш товар, благо наші покупці не зберігали цього в таємниці, і нам стало відомо про першоджерелах. Їх було два: Ютуб-канал шановного пасічника Егошина Леонідовича Ратмировича «Пасіка Егошина» і його відео «Роздача цукрового сиропу». А також кілька згадок на бджільницьких форумах. Цього було достатньо, щоб викликати ажіотаж і наші поддончики стали розлітатися з величезною швидкістю.

Але навіщо ж потрібен цей цукровий сироп?

Все просто, цукровий сироп – це деяка підживлення бджолиних сімей, яка широко використовується в практиці бджільництва. Кожен поважаючий себе бджоляр повинен вміти готувати це бджолине ласощі.

Причин використання цукру в корм більше безліч, наприклад це заміна або поповнення кормів на зиму, але застосовується цукор і для стимулювання росту сімей навесні, а також для вирощування молодих бджіл восени.

Цей метод створює якусь ілюзію хабара в природі – бджоли краще харчуються, краще годують матку, а вона, в свою чергу, відкладають більше яєць, народжується більше бджіл і в кінцевому результаті це приносить більше меду. Це працює настільки ефективно, що деякі бджолярі всю зиму годують бджіл саме цукровим сиропом, повністю при цьому заміняючи їм мед.

Так чи інакше, така підгодівля необхідна, оскільки якщо відібрати перед зимою у бджіл весь мед, то вони можуть її просто не пережити.

Готуватися цей напій досить просто – головне правильно дотримуватися співвідношення цукор – вода. Відомо, що 1 кг цукру, розчинений в 1 літрі води, дасть 1.6 л сиропу 1х1. Звідси, якщо розчинити 5 кг цукру в 5 літрах води, то і отримаємо 8 літрів розчину. Однак, співвідношення можуть змінюватись, тому багато бджолярі-любителі користуються спеціальними таблицями.

Простіше кажучи: цукровий сироп – це корисна штука, про яку повинен пам'ятати кожен поважаючий себе бджоляр.

 

 

Трохи Леонідовича Ратмировиче

Єгошин Леонід Ратмирович – це потомствений бджоляр, чия сім'я має довгу бджолярську історію. Його діди і прадіди теж займалися цим ремеслом. Самого ж Леоніда Ратмировича усіх основ бджільництва навчив його батько - Єгошин Ратмір Андрійович. Леонід Ратмирович планомірно і цілеспрямовано став займатися своїм пчелохозяйством починаючи з 1991 року і до теперішнього моменту досяг чималих успіхів. Зараз господарство Егошиных налічує понад 370 основних сімей, 350 сімей із запасними матками і 2500 нуклеусів, і має статус племінного бджолоросплідника. Щорічно виробляється близько 7 тисяч плідних маток. Леонід Ратмирович і його сім'я розводять українську степову бджолу отселекционированную і володіють цінними продуктивними якостями і породними характеристиками.

Висновки

Мы благодарны Леониду Ратмировичу за, пусть и ненарочную, но всё же рекламу наших товаров, а также мы благодарны всем нашим покупателям-пчеловодам и желаем им успехов в их трудах. Мы очень горды за то, что наши товары вносят пусть и незначительный, но всё же вклад в украинское пчеловодство, позволяя хранить в них сахарный сироп. Мы не ожидали, что сможем быть полезными в данной области и это стало для нас приятным сюрпризом.

Мы будем рады продолжению сотрудничества!
Искренне Ваш, интернет-магазин ХозТорг

 

Ссылки на источники:

  1. Бджільництво в Україні - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BD%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5
  2. ТОП 5 найбільших постачальників меду - https://agroreview.com/ru/news/tor-5-krupnejshyh-eksporterov-meda-v-myre-0
  3. Інформація про Егошине Леоніда Ратмировиче - http://medok.com/nashi-partnery/egoshin-leonid-ratmirovich.html
  4. Цукровий сироп - https://cymbal.com.ru/saxarnyj-sirop-dlya-pchel-proporcii-prigotovleniya

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner