Пластикова бочка харчова 20 літрів (Лемира)

350 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2337
+380 (50) 591-69-38
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бочка пластмасова харчова 20 літрів призначена для транспортування та зберігання різних рідких сипких речовин. Оснащена металевою дужкою із пластмасовою накладкою.
| Вага | 1300 г |
| Диаметр бочки | 26 см |
| Висота | 39 см |
| Діаметр горла | 15,6 см |
| Ущільнююче кільце на горловині | є |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Виробник | Леміра |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 26 см |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Діаметр люка | 15.6 см |
| Вид бака | Вертикальний |
- Ціна: 350 ₴



