Щітка автомобільна м'яка ЕКО на пластиковій колодці 22*5 см (ворс 8 см, 6 рядів) (ZAMBAK plastik) ZP-195

78,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3223
+380 (50) 591-69-38
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка від турецького виробника Zambak plastik - призначена для миття автомобілів, виготовлена із якісного міцного пластику. Ворс щітки м'який, не шкодить лакофарбовому покриттю автомобіля, На колодці є ереплення для ручки та місце для підключення шланга.
| Вага | 240 г |
| Ширина | 22 см |
| Глибина | 5 см |
| Довжина ворсу | 8 см |
| Діаметр кріплення | 25 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип щітки | Щітка |
| Виробник | Zambak |
| Матеріал щетини | Пластик |
| Довжина щітки | 220 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Матеріал робочої частини | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Щітка |
- Ціна: 78,50 ₴



