Втулка для м'ясорубки Ельво

20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3336
+380 (50) 591-69-38
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запобіжна муфта шнека для м'ясорубки Ельво.
| Висота | 2.2 см |
| Діаметр | 2 см |
| Розмір посадочного місця | 8 мм |
| Кількість зубців | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Эльво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Ущільнювач |
| Стан | Новий |
- Ціна: 20 ₴



