Дошка обробна дерев'яна 20,5*29 см з малюнком.

70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3934
+380 (50) 591-69-38
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка обробна дерев'яна прямокутної форми, легка, компактна. Дошка ідеальна для нарізування овочів, фруктів, м'яса, риби та інших продуктів. Обробна дошка надійна та довговічна, її поверхня не вбирає запахи та допомагає ножам довго не тупитися. Після використання обробна дошка легко миється навіть під струменем холодної води або посудомийної машини. Досточки мають безліч красивих малюнків на лицьовій стороні і можуть служити в якості подарунка.
| Щирина | 20.5 см |
| Довжина | 29 см |
| Товщина | 5 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 70 ₴





