Щітка + совок для прибирання столу TE355 (Irak Plastik)

98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4883
+380 (50) 591-69-38
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір совок та щітки призначений для збирання столу або робочого місця. На кінці совка гумова стрічка, що дозволяє збирати навіть дрібне сміття.
| Ширина совка | 20.5 см |
| Довжина совка | 34 см |
| Висота совка | 5 см |
| Глибина совка | 20 см |
| Ширина щітки | 3 см |
| Довжина щітки | 25 см |
| Довжина ворсу | 5.5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Совок+щітка |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Глибина робочої частини | 20 см |
| Матеріал ручки/черешка | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 98 ₴





