Відро будівельне 12 літрів із металевою ручкою Ø 33 см h=23 см (MAN)

60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5187
+380 (50) 591-69-38
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро виготовлене із міцного та стійкого до пошкодження пластику. На будмайданчику та для ремонтних робіт його використовують для перенесення води, піску, різного сміття, а також при розмішуванні клейових та будівельних розчинів.
| Ємність | 12 л |
| Вага | 500 г |
| Діаметр верхньої частини | 33 см |
| Діаметр нижньої частини | 24 см |
| Висота | 23 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Матеріал ручки | сталь |
| Об`єм | 12 л |
| Вага | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 33 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Так |
| Основні | |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Відро без кришки |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
- Ціна: 60 ₴





